Web3

Telegram oyunu Hamster Kombat nedir ve nasıl oynanır?

Kripto oyunları Telegram uygulaması içinde ilgi görmeye başladı ve Hamster Kombat en tanınmış oyunlardan biri.

Tıklamalı oyun, oyun içi para kazanmak için öncelikle bir hamster’ın dairesel bir resmine tıklamak etrafında dönüyor. Daha geniş tema, bir kripto borsasının CEO’su olmanızdır – hangisinin olacağını siz seçersiniz – ve amacınız bu rolde başarılı olmaktır.

Oyuna erişim kolaydır. Mobil cihazınızda oyunun Telegram botuna gidin ve oyunun bir uygulama içi tarayıcıda açılacağı play’e tıklayın. Orada Binance, Bybit ve OKX gibi çalıştırılacak borsayı seçecek ve dokunmaya başlayabileceksiniz.

Oyunun zorluğu seviye atlamak için yeterli jeton kazanmaktır. Başlangıçta her tıklama bir jeton kazandırır ancak seviye atlamak on binlerce jetona mal olabilir. Kazanabileceğiniz jeton sayısı tekrar artmaya başlamadan önce tek seferde yalnızca belirli miktarda jeton kazanmanıza izin verilir ve bu sayı sınırlandırılır.

Oyun ilerlemesi nasıl hızlandırılır?

Hızlı bir şekilde jeton kazanmanın bazı yolları vardır. Bunlar, talep ettiğiniz her ardışık gün için artan günlük ödülü içerir. Daha sonra, projenin Telegram grubuna katılmak veya X’te takip etmek gibi ekstra jeton sağlayan görevler vardır. Oyunu oynamaları için yeni insanları yönlendirmek de başka bir yoldur.

Oyunun kendisine gelince, bozuk paraya dokunma sürecini hızlandırmanın yolları var. Tıklama verimliliğini artırmak için, dokunma işlemini güçlendirmek için jeton harcayabilirsiniz – bu da dokunma başına iki, üç veya daha fazla jetonla sonuçlanır. Jeton sayısının üst sınırı olan enerji limitini artırmak için ödeme yapabilirsiniz.

Oyun ayrıca arka planda otomatik olarak belirli bir oranda jeton kazandığınız bir madencilik biçimi sunar. Burada coinleri, borsanın gerçek dünyada daha fazla görünmesini sağlaması beklenen kripto ile ilgili faaliyetler için harcayabilirsiniz – pazarlama yapmak veya KYC’yi borsaya tanıtmak gibi (kripto borsalarının önemli olduğunu öğrendikleri bir şey). Her faaliyet, saat başına kazanılan belirli sayıda coin ile sonuçlanır.

Sonuç olarak, oyunun ana ilerlemesi, seviye atlamak için yeterli sayıda (özellikle güçlendirildiğinde) dokunmak ve bunu daha fazla madencilik yönteminin kilidini açmak için kullanmaktır. Zamanla, saat başına daha fazla madeni para çıkarılması ilerleme hızını artıracaktır.

Bunun ötesinde, oyun Temmuz ayında oyuncularına bir airdrop vermeyi planlıyor. Uygulama içinde, airdrop ile ilgili görevler için bir sekme vardır. Şimdiye kadar, tek görev oyuncuların cüzdanlarını TON blok zincirine bağlamalarıdır (Telegram’dan da erişilebilir). Bu sayede proje, rakip Telegram oyunu Notcoin’in 1 milyar dolarlık airdrop’unun izinden gitmeyi hedefliyor – ancak başarısını tekrarlayabilir mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.