Teknoloji

X’e görüntülü arama özelliği geliyor

X, eski adıyla Twitter, CEO’su Linda Yaccarino, platform üzerinde görüntülü aramaların yeni dönüşümünün bir parçası olarak yeni bir özellik olacağını açıkladı.

CNBC’e konuşan Yaccarino, X’in sunduğu ya da sunmayı planladığı uzun videolar ve içerik oluşturucu abonelikleri gibi diğer özelliklerin yanı sıra ödemelerle ilgili gelecek planlarını açıkladıktan sonra “Yakında platformdaki herhangi birine telefon numaranızı vermek zorunda kalmadan görüntülü sohbet görüşmeleri yapabileceksiniz” dedi.

Twitter’ın sahibi Elon Musk, eski Twitter’ı kullanıcıların favori içerik üreticilerine abone olabilecekleri, video izleyebilecekleri, 25.000 karakter uzunluğundaki gönderiler de dahil olmak üzere düşüncelerini paylaşabilecekleri, para yükleyebilecekleri, ödeme gönderebilecekleri ve hatta belki de yüksek getirili tasarruf hesaplarında nakit depolayabilecekleri bir her şey uygulamasına dönüştürme planlarını paylaştı. Bu dönüşüm planlarının takibinde ise X’in yeni özellik ve yenilikler ile dönüşümünü gerçekleştirmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.