Startup Web3

Pionr 100 günde fintek şirketi kuruyor

Finansal teknoloji girişimleri kuran, bu girişimleri geliştiren ve büyümeleri için gerekli stratejilerle aktif olarak güçlendiren girişim kurucu teknoloji şirketi Pionr, önümüzdeki beş yılda 6 gelişmekte olan pazarda 20 milyon dolar yatırım yapmayı, 7 girişimi kurup büyütmeyi ve en az 2 lisansa sahip olmayı hedefliyor.

Yenilikçi çözümleriyle finansal teknolojiler sektörüne yön veren Pionr, hızla değişen iş dünyasında işletmelerin finansal süreçlerini basitleştirmeye, karşılaştıkları finansal zorlukların kolayca üstesinden gelmelerine ve daha bilinçli karar almalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Finansal teknolojiler alanında çığır açan çözümlerle işletmelere değer kattıklarının altını çizen Pionr Kurucu ve CEO’su Yakup Sezer, “Pionr olarak çözümlerimizle finansal teknolojiler alanında devrim yaratmaya hazırlanıyoruz. Yalnızca finansal hizmetler sunmayı değil aynı zamanda dünya genelinde küçükten büyüğe tüm işletmelere değer katarak finansal süreçlerini basitleştirmeyi ve günümüzün hızla değişen dinamik ortamında başarıya ulaşmaları için desteklemeyi amaçlıyoruz. 

Küresel varlığını güçlendirmeyi hedefliyor

Bu doğrultuda önümüzdeki 5 yıl içinde gerekli lisansları alarak çözüm ve hizmetlerimizi en az 10 farklı fintek sektörüne yaymayı ve Türkiye ile benzer yapıda olan 10’un üzerinde ülkeye taşımayı amaçlıyoruz” dedi.

Şirket 2027 yılına kadar, ödeme, sigorta, emlak, yatırım, akıllı harcama, dijital bankacılık, kripto para ve medya dahil olmak üzere en az 10 farklı finansal teknoloji alanında aktif olarak faaliyet göstermeyi amaçlıyor. Genişleme stratejisi en az iki farklı alanda kendi lisansına sahip olma hedefiyle çeşitli ülkelerde lisans almaya odaklanıyor.

Pionr aynı zamanda önümüzdeki beş yıllık dönemde 6 gelişmekte olan pazarda 20 milyon dolar yatırım yapmayı, 7 girişimi kurup büyütmeyi ve en az 2 lisansa sahip olmayı hedefliyor. Şirketin bu iddialı hedefleri, finansal teknoloji sınırlarını güçlendirmeye, pazarlar genelinde yenilikler yapmaya ve küresel finans ortamının gelişimine katkıda bulunmaya olan bağlılığını yansıtıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.