Teknoloji

Microsoft Copilot uygulamasını kullanıma sundu

Microsoft, Copilot uygulamasını iPadOS’un yanı sıra Android ve iOS’ta da kullanıma sundu. Uygulama kullanıcılara daha önce Bing Chat olarak bilinen ve OpenAI’nin ChatGPT’sine benzer şekilde çalışan Copilot’a erişim sağlıyor.

Copilot ile diğer yapay zekalı sohbet robotları gibi, bir soru sorarak istem yazılabilecek ve yapay zeka tarafından oluşturulan yanıtlar görülebilecek. Kullanıcılar e-posta taslakları hazırlayabilecek, hikayeler veya senaryolar oluşturabilecek, karmaşık metinleri özetleyebilecek. Copilot ile kişiselleştirilmiş seyahat rotları oluşturulabilecek, iş özgeçmişleri hazırlanabilecek.

Ayrıca, yeni stilleri ve fikirleri keşfetmek, sosyal medya içeriğini düzenlemek, marka motifleri geliştirmek, logo tasarımları oluşturmak, özel arka planlar oluşturmak, portföy oluşturmak, film ve video storyboard’larını görselleştirmek ve daha fazlasını yapmak için uygulamanın DALL-E 3 tarafından desteklenen Görüntü Oluşturucu özelliği kullanılabilecek.

Uygulamanın açıklamasında şunlar yer aldı: “GPT-4’ün gücünü DALL-E 3’ün yaratıcı yetenekleriyle birleştiren Copilot, tasarım iş akışınızı geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda yaratıcılığınızı ilham verici yeni zirvelere taşıyabilir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.