Teknoloji

IOS 18 tüm zamanların en büyük güncellemesi olabilir

Apple CEO’su Tim Cook, Apple’ın bu yıl içinde bir yapay zeka duyurusu yapabileceğini ima etti. Cook, “Gen AI ve AI ile Apple için büyük bir fırsat olduğunu düşündüğümü söylememe izin verin” dedi. Apple’ın gerçekleştireceği son sürümünde ise tüm zamanların en büyük güncellemesinin olabileceği değerlendirildi. Apple’ın Haziran ayında yıllık geliştirici konferansında yeni yazılımlarını duyuracağı bildirildi.

Apple CEO’su Tim Cook, şirketin mali ilk çeyrek kazançlarını bildirmesinin ardından analistlerle yaptığı görüşmede Apple’ın bu yıl içinde bir yapay zeka duyurusu yapabileceğini ima etti. Apple’ın Microsoft, Google, Amazon, OpenAI ve metin ve görüntü oluşturabilen son teknoloji yapay zeka modelleri üzerinde çalışan diğer teknoloji şirketleriyle rekabet etmek istediği anlaşıldı.

Cook analistlerle yaptığı görüşmede “İleriye baktığımızda, geleceği şekillendirecek bu ve diğer teknolojilere yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bu, muazzam miktarda zaman ve çaba harcamaya devam ettiğimiz yapay zekayı da içeriyor ve bu yıl içinde bu alanda devam eden çalışmalarımızın ayrıntılarını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.