Web3

ICRYPEX ile Kripto ve Ekonomi Seminerlerine 400 kişi katıldı

Türkiye’nin kripto para platformu ICRYPEX’in 24 Şubat’ta Swissôtel Büyük Efes İzmir’de düzenlediği Kripto ve Ekonomi Semineri, 400’ü aşkın kişinin katıldı. Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirilecek olan kripto ve ekonomi seminerlerinin ikinci ayağı ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer’in liderliğinde sona erdi.

Türkiye’nin öncü kripto para platformlarından ICRYPEX, 24 Şubat Cumartesi Günü, Swissôtel Büyük Efes İzmir’de Kripto ve Ekonomi Semineri etkinliğinin ikinci oturumunu gerçekleştirdi. Yaklaşık 400 kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte katılımcılar, kripto teknolojileri ve blok zinciri, dijital varlıklara yönelik öngörüler, ekonomideki gelişmeler gibi birçok konuda alanında uzman kişilerle bir araya geldi.

Farklı tarihlerde Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenecek bu seminerlerden ilkinin gerçekleştiği İzmir Kripto ve Ekonomi Seminerleri, kripto para ve ekonomi dünyasında önemli bir buluşma noktası oldu.

Etkinliğin konuşmacıları arasında kripto para piyasasının deneyimli isimlerinden olan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer’in yanı sıra Ali Perşembe ve  ICRYPEX’in uzman ekibi de yer aldı. 

Etkinlikte katılımcılarla piyasaların geleceğini ve son dönemde kripto dünyasında yaşanan gelişmeleri aktaran Gökalp İçer, “ICRYPEX olarak, kripto para piyasasında gözlemlenen volatiliteye rağmen, şeffaflık ve güvene dayalı bir ekosistem inşa etmeye odaklanıyoruz. Kullanıcılarımıza sağlam bir altyapı ve güvenli bir ticaret ortamı sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda, globaldeki büyümemize hız kesmeden devam ediyor ve uluslararası alanda kripto para piyasasına liderlik etme vizyonumuzu güçlendiriyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.