Web3

Garanti BBVA’nın kripto cüzdan ve transfer uygulaması çıktı: Garanti BBVA Kripto

Garanti BBVA Kripto uygulaması, iOS platformu için resmen kullanıma sunuldu. Uygulama, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve USD Coin (USDC) varlıklarının güvenli bir şekilde saklanmasına odaklanıyor.

Webrazzi’nin haberine göre Garanti BBVA kripto uygulaması, iOS platformu için resmen kullanıma sunuldu. Garanti BBVA Kripto uygulamasının App Store içindeki sayfasına baktığımızda uygulamanın, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve USD Coin (USDC) varlıklarının güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayacak.

Temelinde kripto cüzdan ve transfer hizmeti sunan Garanti BBVA Kripto, varlıklarınızın güvende olmasını sağlayan bir soğuk cüzdan uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Uygulama sayfasında yer alan bilgilere göre Garanti BBVA Kripto, kripto para varlıklarının dijital saldırılardan, veri ihlallerinden ve diğer siber risklerden korunması için geliştirildi.

Garanti BBVA Kripto uygulamasını kullanmak için öncelikle bir hesap oluşturulması gerekecek. Gerekli bilgileri sağladıktan sonra ise sisteme yüklenen yeni kimlik kartınız ile bir yüz doğrulaması gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bundan sonrasında ise Garanti BBVA Kripto hesabınıza 1 TL aktararak hesabınızı aktif hale getirilebilecek. Hesap aktivasyon işlemlerinin Garanti Bankası’nın haricinde Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Akbank, İş Bankası, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve diğer bankalar aracılığıyla 7/24 gerçekleştirilebileceği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.