Startup Teknoloji

Elektriklenen bisikletlere yatırım zamanı

Her türden bisikleti dakikalar içerisinde elektrikli bisiklete çevirin. Yılda 4.5 kat büyüyen Byqee, globale yolculuğunda yeni yatırım turuna çıkıyor.


Her türden bisikleti dakikalar içerisinde elektrikli bisiklete çevirin. Yılda 4.5 kat büyüyen Byqee, globale yolculuğunda yeni yatırım turuna çıkıyor.

Byqee’nin son versiyonları Byqee V23 ve Byqee F23 dönüşüm setleri; elektrikli bisiklet dünyasında menzil klasmanında en hafif taşınabilir batarya paketinin yanında en verimli, en hafif, en şık ve en konforlu sürüşü sağlıyor.

Byqee V23 versiyonu genel olarak tüm bisikletlere uygulanabilirken, F23 katlanır bisikletlere özel bir ergonomide tasarlandı.

2021 yılına oranla yüzde 450’nin üzerinde ciroda büyüme yakalayan Byqee, 650’den fazla müşteriye ulaştı. İngiltere, Almanya, İsviçre, KKTC ve Belçika’ya ihracat gerçekleştirdi.

60’dan fazla şehirde insanların şehir içi ulaşımlarını kolaylaştıran Byqee, 9 şehirde, 10 ayrı satış noktasıyla müşterilerine en hafif elektrikli bisiklet deneyimini sunuyor.

Byqee, girişimcilik ekosisteminin zor koşullarda geçirdiği 2022 yılını, 2.3 milyon lira ciro ile pozitif noktada kar açıklayarak kapattı.

Daha önce paya dayalı kitle fonlama platformu fonbulucu üzerinden başarılı bir kampanya yürüten Byqee, yine aynı platformdan 3 Nisan 2023 Pazartesi günü yeni bir yatırım turuna çıkacak.

Yatırım turunda oluşacak fonla pazarlama ve AR-GE faaliyetlerinin desteklenmesi amaçlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.