Web3

Bitget Wallet, 1inch ile Özel İş Birliği Düzenledi

Eski adıyla BitKeep Wallet olarak bilinen ünlü Web3 işlem cüzdanı Bitget Wallet, İstanbul’da düzenlenen Devconnect 2023 etkinliğine katıldı. Hafta boyunca devam eden Ethereum geliştirici konferansı, Ethereum’un geliştiricileri, araştırmacılar ve önemli isimler için teknik gelişme ve zorlukları ele almak için buluşma noktası oldu. Bitget Wallet, konferansa katılmasının yanı sıra 15 Kasım’da stablecoinlere odaklanacak küresel zirve unStable Summit’e de sponsorluk yapacak. Bu etkinlikte Bitget Wallet’ın Curve Finance gibi sektör devleriyle iş birliği yaptığını gördük. Benzer şekilde, ünlü cüzdan özel bir çevrimdışı etkinlik düzenlemek üzere önde gelen merkezsizleştirilmiş işlem protokolü 1inch ile de iş birliği yapacak.

En İyi Swap Deneyiminin Peşinde: Bitget Wallet ve 1inch İş Birliği

Bitget Wallet ve 1inch arasındaki güçlü birlik, merkeziyetsiz borsa (DEX) alanında önemli bir atılıma işaret ediyor. DEX toplayıcılığı ve etkili işlem algoritamalarıyla tanınan 1inch, kullanıcıların en iyi işlem ücretleri ve en az slipajdan faydalanmalarını sağlıyor. Hizmetlerinin temelinde merkeziyetsiz işlemlere odaklanan Bitget Wallet, Web3 işlem deneyiminde devrim yaratmayı ve merkeziyetsiz işlemler için nihai araç olmayı hedefliyor.

Bitget Wallet’ın Swap özelliği Bitget Swap ile 1inch’in entegrasyonu bu ortaklığın derinliğini öne çıkarıyor. Cüzdanın önemli bir bileşeni olan Bitget Swap şu anda yaklaşık 30 ana ağı destekliyor. 1inch’in de desteğiyle çeşitli DEX’lerin likiditesiyle zincirler arası köprüleri bir araya getiriyor. 1inch limit emir protokolünü de içeren entegrasyon, kullanıcıların birden fazla zincirde belirli fiyatlardan emir girmesini mümkün kılıyor.

Ürün yeniliğinin en ön saflarında yer alan Bitget Swap, gas ücretsiz işlemler ve otomatik slipaj ayarlamaları gibi özellikler sunarak kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştiriyor. Öne çıkan bir özelliği de sektörde bir ilk olan zincir üstü mum grafikleriyle kullanıcılara gerçek zamanlı, bilgilendirici veriler sağlaması ve daha akıllı işlem kararları vermelerine yardımcı olması. Tüm bu özellikler sayesinde kullanıcı maliyetleri azalırken rahat bir çoklu zincir işlem deneyimi ile işlemler daha da kolay hale geliyor.

Ek olarak, Bitget Swap’ta Flashbot’ların kullanımı işlemlerin güvenliğini ve gizliliğini artırırken Ethereum zincirindeki kötü niyetli MEV saldırılarına karşı da koruma sağlıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar da işlemler esnasında oluşan MEV getirilerinden faydalanabiliyorlar.

Bitget Swap’ın çok yönlülüğü, limit emirler ve küresel olarak erişilebilen Hızlı Satın Al hizmeti gibi çeşitli işlem yöntemlerini kapsıyor. Bu özellikler, merkeziyetsiz cüzdan ortamına merkezi işlem platformlarının kolaylığını ve aşinalığını katıyor.

Türkiye Ekosistemi için Yaklaşan Genişleme Planları

Bitget Wallet’ın Devconnect İstanbul’da duyurduğu Türkiye ekosistemine genişleme planları arasında Türkiye’nin, özellikle enflasyona karşı bir korunma aracı olarak kripto paralara olan ilgisini artırmak bulunuyor. Piyasadaki çeşitliliğin yanı sıra NFT’ler ve Metaverse gibi yeni konseptlere artan ilgi, bölgedeki Web3 gelişimi için olumlu sinyaller veriyor.

Bitget Wallet, Türkiye’nin Web3 alanındaki potansiyeli konusunda oldukça iyimser. Bu etkinliğin ortaya çıkardığı fırsatı yakalayan ekip, yerel Türk projeleri, topluluk liderleri (KOL’lar) ve topluluklarla etkileşime geçmeyi planlıyor. Bu girişimle özellikle Türkiye piyasasına yönelik ekolojik etkinlikler düzenlenmesi ve Web3 alanındaki kullanıcılar için eşsiz hizmet ve ürünler sağlanması hedefleniyor.

İşlem Cüzdanı Alanında Yenilikçi Liderlik

Bitget Wallet lider bir Web3 işlem cüzdanı olarak, cüzdan işlevselliği, swap, NFT işlemleri, DApp tarayıcıları ve daha fazlası olmak üzere geniş bir yelpazede zincir üstü ürün ve DeFi hizmetleri sunuyor. Yakın zamanda yapılan MPC cüzdan tanıtımı, Web3 içerisindeki kullanılabilirliğini ve güvenliğe verdiği önemi öne çıkarıyor.

Bitget Wallet’ın kullanıcı tabanı ve sektördeki tanınırlığı giderek artıyor. Şu an dünya çapında 12 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Bitget Wallet, CoinGecko’ya göre küresel çapta en popüler 7. kripto sıcak cüzdan. Ek olarak, data.ai verilerine göre geçtiğimiz ayda en çok indirilen 4. cüzdan.

DappRadar’a göre, Bitget Swap işlem hacmi ve aktif kullanıcı sıralamalarında genellikle ilk 10 DeFi projesi arasında yer alıyor. MetaMask gibi popüler projelerle yakından rekabet halinde, hatta zaman zaman onları geçiyor. Akıcı ve etkili işlem deneyimi sebebiyle Swap özelliği topluluğun en çok tercih ettiği işlev.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.