Web3

Bybit’in Pazar Payı Sekize Katlandı

Hacim bakımından dünyanın ilk üç kripto borsasından biri olan ve 20 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Bybit, kripto piyasasındaki çalkantılara rağmen 2023 yılında kayda değer bir büyüme yaşadı. Kaiko’nun son verileri, Bybit’in en iyi borsalar arasında spot pazar payında en büyük artışı kaydettiğini ve traderlar ve yatırımcılar için güvenilir bir platform olarak konumunu sağlamlaştırdığını ortaya koyuyor.

Bybit’in pazar payı 2023’ün başındaki %1,1 seviyesinden 2023’ün sonunda sekiz kat artarak %9,4’e yükselmiştir. Bu üstel büyüme, Bybit’in belirsiz zamanlardaki esnekliğini ve popülerliğini göstermektedir.

Piyasa istikrara kavuştukça kripto alım satım faaliyetleri de toparlanıyor. CCData’nın verilerine göre, Aralık ayında merkezi borsalardaki spot işlem hacimleri üst üste üçüncü ay artarak %34,0 artışla 1,34 trilyon dolara yükseldi ve Haziran 2022’den bu yana en yüksek spot işlem hacimleri kaydedildi. Alım satım faaliyetlerindeki bu canlanma, kripto piyasasına duyulan güvenin tazelendiğini vurgulamakta ve Bybit’in dinamik ve gelişen bir sektörde başarılı olma becerisinin altını çizmektedir.

Bybit Kurumsal İlişkiler Başkanı Eugene Cheung şunları söyledi: “Bybit’in kripto piyasasındaki dalgalanmaların ortasında pazar payını genişletme başarısı, borsayı dünya çapındaki kurumsal müşteriler için güvenli ve güvenilir bir platform olarak konumlandırıyor. İş birliği ve ortaklıklara olan bağlılığıyla Bybit, hem piyasa yapıcılar hem de piyasa alıcıları için dinamik bir ticaret ortamı sunmak, ana akım benimsemeyi teşvik etmek ve kripto para ekosisteminin uzun vadeli istikrarına katkıda bulunmak için iyi bir konuma sahiptir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.