Web3

Bitget ve Lionel Messi ortaklığı ikinci yılında

Dünyanın lider kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, bugün #MakeItCount temasının devamı niteliğindeki ikinci yıllık ortaklıklarını başlatmak üzere dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi ile yeni bir marka filmi yayınladı. 

Yıldız futbolcu Lionel Messi ile gerçekleştirilen ortaklık ile herkese sınırları aşma ve fırsatları yakalama konusunda ilham vermeyi, başarıya giden yolda zorlukları basamak taşlarına dönüştürme amaçlanıyor. Bitget, yerel toplulukların futbol ve kripto benimseme konusunda oldukça tutkulu olduğu LATAM, Güneydoğu Asya ve Türkiye gibi gelişmekte olan pazarlarda sahada ‘Football Challenge’ etkinliklerine ev sahipliği yapmayı planlıyor. 

#MakeItCount 2024 filmi, Bitget ve Messi’nin değer verdiği temel değerlerin bir kanıtı niteliğinde: Her şeye rağmen azim, kendini geliştirme ve ne olursa olsun olumlu düşünme. Film, Messi’nin çocukluğundan itibaren zorlukların üstesinden gelerek sürekli ilerleme ve doğrudan hedeflerine ulaşma amacıyla GOAT futbolcu olma kararlılığını sergiliyor. Bitget ise Messi’nin her gün daha fazla kendini geliştirme konusundaki kararlılığını paylaşıyor. Kripto kışı sırasında kurulan Bitget, tanınırlığı olmayan bir platformken bugün dünyanın en iyi 5 kripto borsasından biri haline geldi.

Bitget’in Genel Müdürü Gracy Chen şunları söyledi: “Hem Messi’nin hikayesi hem de Bitget’in büyümesi, büyüklüğün bir gecede değil, azimli bir kararlılıkla elde edildiğini hatırlatıyor. 2024’te #MakeItCount sloganımıza devam ederken, ister futbol ve kripto sektöründe isterse ötesinde olsun, bireylere büyüklüğün peşinden gitmeleri için ilham vermeye kararlıyız, çünkü hiçbir hayal ulaşılamayacak kadar büyük değil. Messi ile birlikte, kriptoyu daha büyük bir küresel sahneye taşımaktan ve kripto ve blok zincir teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Bitget, yeni Messi filmini kutlamak için 23-30 Ocak tarihleri arasında 20.000 dolar değerinde Bitget’in yerel tokeni BGB ödül havuzunun yanı sıra DRV PNK Stadyumu’ndaki Inter Miami maç biletlerinin ödül olarak verileceği bir yarışmaya ev sahipliği yapacak.

Bitget’in, genç nesillerin dijital varlıklar hakkındaki bilgilerini artırırken Web3 ve blok zincir teknolojisini benimsemelerini sağlamayı hedefleyen KSS girişimi Blockchain4Youth kapsamında işbirliği yapmak üzere birlikte çalışacak.

Bitget, Ekim 2022’de Lionel Messi ile ortaklık kurarak efsanevi Arjantinli futbolcunun tek kripto borsa ortağı olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.