Web3

Bitget spot işlem hacimlerinde yüzde 82 artış 

Dünyanın lider kripto para borsası ve Web 3 şirketi Bitget, Kasım 2023 Aylık Raporunu yayınladı. Bitget’in Kasım ayında kayda değer gelişme gösterdiği belirtilen raporda, aynı dönemde hem Bitcoin hem de altcoinlerin istikrarlı bir şekilde yükseliş eğiliminin de devam ettiği belirtildi. Bitcoin’in, 2022 yılındaki düşük seviyelerine oranla yüzde 130 artış kaydederek 700 milyar $ piyasa değerini aştığı bildirildi. Bu yükselişin Bitget’te de spot işlem hacimlerinde yüzde 82 artış ile sonuçlandığı açıklandı.

Bitget, Kasım 2023 boyunca kayda değer bir gelişme gösterdiğini belirtti. Kasım ayında, hem Bitcoin hem de altcoinlerin istikrarlı bir şekilde yükseliş eğilimlerini sürdürdüğü ifade edildi. Kasım ayı faaliyetlerine ilişkin yayınlanan raporda Bitget’in geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirdiği önemli etkinliklerine de yer verildi. Bitget Akademi tarafından öğrencilere Blockchain4Youth girişimi ile blok zincir teknolojisi ve işlemlere dair içgörüler sunmak üzere University College London’ın Blok Zincir Topluluğu ve FinTek Topluluğu ile ortaklık kurduğu bildirildi. Yeni nesil kripto liderlerini şekillendirmeyi hedefleyen “Bitget Builders Programı”nın dünya turunun başlatıldığı paylaşıldı. Bunun yanı sıra raporda Bitget kullanıcı topluluğuna özel bir teşekkür olarak katkıda bulunan katılımcılara özel ayrıcalıklar sağlayan sınırlı sürüm Bitget Builders NFT’lerinin başlatıldığı bilgisi de aktarıldı. CHZ tokenlerinin ve fan tokenlerinin yönetimi için Chiliz Chain’i entegre eden Bitget Wallet, blok zincir Chiliz ile ortaklık kurduğu açıklandı.

51 Yeni Token Listeleme ve “Copy Trade” Başarısı

Bitget Kasım ayında 51 token listelediğini belirtirken, lider küresel kripto Copy Trade borsası olarak konumunu koruduğunu ve Kasım ayında 5.000 elit trader ile 20.000’den fazla yeni takipçiyi platformuna çektiğini vurguladı. Traderların toplamda 445.000 USDT’den fazla kazanç sağladığı açıklandı.

Ekosistem Ortaklıkları

Bitget Wallet zkLink, WOOFi ve Bungee ortaklıklarıyla zincirler arası işlem ve birlikte çalışabilirlik desteğini genişletti.

Küresel Varlık ve Topluluk Etkileşimi

Bitget, Melbourne’daki Avustralya Kripto Toplantısı, İstanbul’daki Devconnect, Buenos Aires’teki Labitconf gibi etkinliklerde etkileşimli panel tartışmaları ve atölyeler düzenleyerek dünya çapındaki büyük konferanslara aktif katılım gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.