Web3

Bitget Blok Zinciri Yatırımlarına Devam Ediyor

Değer odaklı dApp’ler için bir katman 2 tüketici blok zinciri olan Morph, Web3 ve kripto para işlem platformu Bitget’ten milyonlarca dolarlık bir yatırımın sonuçlandığını duyurdu.

Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, “Morph, deneyim sahibi, canlı bir çok kültürlü yaklaşıma sahip olan ve kitlesel benimsemeyi teşvik eden, endüstri lideri stratejik yeteneklerle donatılmış mükemmel bir ekibe sahip. Ayrıca Morph, benzersiz bir şekilde tüketici blok zinciri vizyonuna olan bağlılığında da somut bir ilerleme gösterdi. Bitget’in örnek Web3 kuruluşlarıyla bağ kurma konusundaki kararlılığıyla, Morph ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Morph, maliyet engellerini azaltmak, anlaşmazlık çözümünü hızlandırmak ve her boyuttan dApp’ler için esnek ve güvenli işlemler sağlamak adına Optimistic ve ZK roll-up’larının en iyi özelliklerini birleştiriyor. Ekosistemin merkezinde, merkezi kontrol noktalarını ortadan kaldıran, MEV hakimiyetine karşı koyan ve tüketicilere ölçeklenebilir, ucuz ve hızlı Katman 2 işlemlerini garanti eden merkezi olmayan bir sıralayıcı ağ bulunuyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Morph Kurucu Ortağı ve CEO’su Cecilia Hsueh şöyle konuştu: “Bitget’in desteği için son derece minnettarız. Yakın zamandaki sermaye katkısı, inkübatörümüzün Morph’un UVP’sine olan güvenini gösteriyor ve çekirdek finansman turu için zemin hazırlıyor. Proaktif finansal stratejimiz, Katman 2 ortamını yeniden şekillendirmek için agresif bir yol haritası ve ürün geliştirme zaman çizelgesiyle başa çıkmak üzere hazırlandı.”

Bitget’in yatırımı, değer odaklı dApp’ler için ortak vizyonların yakınlaşmasını sembolize ederken, bu iki kuruluş, gelişen bir ekosistem oluşturmak ve kullanıcı benimsemesini hızlandırmak için benzersiz bir konuma sahip. Bitget’te 20 milyonu ve Bitget Wallet’ta 12 milyonu aşan geniş kullanıcı tabanından faydalanan Morph, yeni ortağının bilgi ve strateji zenginliğinden yararlanabilecek.

Morph’un test ağı lansmanının Ocak 2024’te, ana ağın lansmanının ise 2024’ün dördüncü çeyrek döneminde yapılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.