Web3

Binance CEO’su Richard Teng ilk yazısını yayınladı

Binance borsasına ABD’de açılan davalar sonucu CZ’nin görevi bırakması ve onun yerine Richard Teng’in geçmesi büyük ses getirirken, Teng ise CEO’su olduğu şirket için ilk yazısını kaleme aldı. Teng, “Kripto endüstrisi olarak, politikacılarla daha fazla görüşmek ve iletişim kurmak zorundayız” dedi.

Binance’de Changpeng Zhao’nun görevden ayrılmasından sonra başa geçen Richard Teng, şirket için ilk blog yazısını yazdı. Teng şunları söyledi:

“160 Milyondan fazla kullanıcımızın bize duyduğu güven”

“Daha önce Twitter’da da söylediğim gibi bu inanılmaz şirketin vizyoner kurucusunun ardından Binance’in CEO’luğu rolünü üstlenmek büyük bir onur ve bu onuru derin bir mütevazılıkla kabul ediyorum. Geçtiğimiz altı yıl içinde Binance kendisine on yıllarca sürecek bir büyüme ve başarı sağlayacak bir temel attı. Şimdi benim rolüm, geçmişe saygı duyarak ve geçmişten ders çıkararak yetenekli ve kendini adamış ekibimizi bu geleceğe yönlendirmek. Bu, 160 milyondan fazla kullanıcımızın bize duyduğu güvenle birlikte, ciddiye aldığım ağır bir sorumluluk.”

Web3’ün Geleceği

“Dünyayı değiştirecek finansal teknolojilere erişim sağlayan bir ekosistem inşa etme çalışmalarını sürdürerek Web3’ün büyümesini ve benimsenmesini artırmayı hedefliyorum. Daha iyi bir Web’e yönelik bu iddialı vizyonu gerçeğe dönüştürmek, düzenleme alanındaki inovasyonları sektörümüz bir bütün halinde teşvik etmediği takdirde imkansız olacaktır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen uluslararası finans merkezlerinden biri olan Abu Dhabi Küresel Piyasasının yönetiminde geçirdiğim yılların beni yeni işimin bu yönü için çok iyi bir şekilde donattığına inanıyorum. Çoğu kişi tarafından dijital varlıklara yönelik dünyanın en yenilikçi ve ileri görüşlü düzenleme rejimlerinden biri olduğu düşünülen bir sistemin yaratılmasına öncülük etmiş olmaktan gurur duyuyorum. Şüphesiz bu deneyim bana Binance’i tarihinin bu yeni bölümüne taşımak için gerekli olan düzenleme ortamı hakkında incelikli bir bakış açısı sağlıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please enter Coingecko Free Api Key to get this plugin works.